HeraclesRSS

ALLE HERACLES ALMELO BERICHTEN VOOR JOU VERZAMELD!

Henk ten Cate (71) heeft nieuwe uitdaging te pakken

VoetballenHenk ten Cate heeft een nieuwe baan te pakken. Hij is namelijk de nieuwe bondscoach van Suriname. Hij moet het land via de play-offs naar het WK van volgend jaar in Noord-Amerika, Canada en Mexico gaan brengen. Hij is op de opvolger van Stanley Menzo die onlangs opstapte.

De laatste klus van Ten Cate in het voetbal was ook bij het Surinaamse elftal. Van mei 2023 tot januari 2024 assisteerde hij bondscoach Aron Winter. Nu neemt hij zelf het roer in handen, zo is zaterdagavond bekendgemaakt.

“Henk ten Cate nieuwe bondscoach van Suriname”

‘Met zijn ruime internationale ervaring en bewezen staat van dienst als trainer zal Henk Ten Cate de Surinaamse ploeg voorbereiden en leiden naar de aankomende WK-playoffs in maart 2026, de laatste horde naar kwalificatie voor het wereldkampioenschap’, schrijft de Surinaamse voetbalbond. ‘De SVB heeft er het volledige vertrouwen in dat zijn deskundigheid, tactische inzichten en leiderschap de selectie op het hoogste niveau kunnen brengen.’

Wie Ten Cate bij gaan staan, is nog niet bekend. In zijn langlopende carrière was hij eerder onder meer trainer van Sparta, Vitesse, NAC Breda, FC Barcelona (assistent), Ajax en Chelsea (assistent). Meer recent diende hij clubs in Saudi-Arabië en de Verenigde Arabische Emiraten.

Het bericht Henk ten Cate (71) heeft nieuwe uitdaging te pakken verscheen eerst op Voetbalnotering.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *